Pirania CUP 2016

zajawka bezPirania CUP 2016 3×3 – mamy już trzecią edycję jedynego w Polsce turnieju hokeja podwodnego 3×3 i prawdopodobnie jedynego również w Europie.

W drużynie gra trzech zawodników. Dodatkowo dwóch jest gotowych na zmianę w tzw. strefie zmian. Liczba zmian jest nieograniczona. Szykuje się ostra rywalizacja. Przewagą w grze 3×3 będzie szybkość, zwinność i wyćwiczona technika operowania krążkiem pod wodą czyli zwody, uniki oraz celne podania i strzały na bramkę. Duże znaczenie ma też ustawienie strategii gry i opanowanie emocji. Wygrywa ta drużyna, która strzeli więcej goli : ). Proste ; )

Grę zawodników będzie można oglądać na żywo w internecie na stronie www.PiraniaCUP.pl. Relację transmitować będzie Internetowa Telewizja Dolnośląska ITD, wykorzystując kamery podwodne Gralmarine.

W tym roku pojawią się debiutujące Szuwary Ostrzeszów, Watermelons (mix), Frogs (zespół francusko-polski) Walenie Siemanowiece Śląskie oraz Szczupaczyce z Olsztyna. Ponownie odwiedzi nas drużyna z Anglii: WUSAC Warriors. Aktualna lista drużyn zgłoszonych na Pirania CUP 2016  jest w zakładce TEAMS_DRUŻYNY.

Honorowy Patronat nad Turniejem obejmie Burmistrz Miasta Oława Pan Tomasz Frishmann.

Już trzeci raz przyłączamy się do akcji Fundacji Recal: “Sport dla wszystkich, Recycling dla każdego” tzn. zbieramy i promujemy zbieranie puszek po napojach. Zebrane puszki wymieniamy na krążki dla naszej sekcji hokeja podwodnego!

Zainteresowanych hokejem podwodnym zapraszamy na trybuny Term Jakuba w Oławie.

Zapoznaj się z programem turnieju –>> PROGRAM <<

Przeczytaj relacje z pierwszej i drugiej edycji:
>> Pirania CUP 2014 <<  >> Pirania CUP 2015 <<

Partnerzy Pirania CUP 2016: